הנחמנים במופע רוק וריקודים עם שוטרים


אז את הנחמנים מזמינים לארועים משפחתיים או סדרות ותוכניות טלויזה, וגםלקליפים של אומנים, בכל התחומים, מזרחית, רגאיי, ואפילו רוק כבד.

ערוץ 8 בתכונית "אינדי סיטי" אירגן קליפ עם להקת הגרייט משין The Great Machine, הקליפ צולם בכיכר הדוידקה בירושלים, כשברקע - הוואן של הנחמנים וצוות המשמחים על הגג וברחבה.

הקהל שהצטופף סביב המאורע היה בהלם, לא רק מהחיבור בין חסידים לחברי הלהלקה, אלא גם מהעיתוי ... המופע הרחובי הזה נערך בדיוק בזמן שכמה מאות מטרים משם התקיימה מצעדת הגאווה וכמובן הפגנת נגד. מאורע שגורר אחריו המון פוליטיקה לא נעימה עם ריח רע של שנאת חינם. ללא ספק הקהל שצפה במופע המעניין הזה, זכה ללא מעט אויר ונחת רוח של אהבה וסבלנות והמון תקווה.

המופע בכיכר דוידקה הזכיר לנו אירוע ראוותני נוסף, שהיה כמה חודשים קודם לכן, בדויקה גם כן. בתקופה הקשה של מסעי הדקירות בעיר ירושלים - העיר כולה הייתה במצור אימה ופחד, מעטים יצאו לרחוב. אז הגענו שיירה של וואנים עם עשרות נחמנים אל עיר הקודש בתהלוכה של ריקודים ושמחה. ובדוידקה שהינו כשעה תמימה ורקדנו עם העוברים ושבים, וגם ניידות של משטרה נעצרו והצטרפו לשמחה.

שנזכה רק לשמחות
אהבת אחים
והמון נ נח נחמ נחמן מאומןכתבה ב"זמן תל אביב" 


הקליפ כפי ששודר בערוץ 8 

 בימוי עריכה והפקה: בטינה פיינשטיין, צלם: זיו בקוביץ , מפיקה בפועל :ניבי יהלום, מקליט: אייל שינדלר, מיקס: מיכאל אמת, און ליין: אייל ברוש


זוית מהמצלמה שלנו 

הרקדה בדוידקה עם השוטרים ח ח ח